Ziraat Personeline Ailesinden Bulaştı

0

Çarşamba Ziraat Odası’nda çalışan bir personele ailesinden bulaşan korona virüsünden dolayı oda tedbir amaçlı 15 Haziran’a kadar kapatıldı. Başkan Muammer Aydemir, odayı karalamaya çalışan bazı kesimlere tepki gösterdi.

Geçtiğimiz hafta Çarşamba Ziraat Odası’nda çalışan bir personelde koronavirüs şüphesi üzerine oda yönetimi 15 Haziran’a kadar önlem amaçlı kapatma kararı aldı.

Ziraat Odası Başkanı Muammer Aydemir, “Personellerimizden birinde Covid-19 şüphesi üzerine oda olarak başvuruda bulunduk. Personelimize bu hastalık ailesinden bulaştı ve bizde üreticilerimizi ve personelimizi korumak adına odamızı tedbir amacıyla kapattık. Yaşanan bu süreçte birileri bizleri karalamak için bir kampanya başlattı. Hayırlısı ile 15 Haziran’dan sonra aynı şekilde tüm tedbirlerimizle çiftçimize hizmet vermeye devam edeceğiz” dedi.

DÜZENLİ DEZENFEKTE ÇALIŞMASI YAPIYORUZ
Odada düzenli olarak dezenfekte çalışması yapıldığını dile getiren Başkan Aydemir sözlerini şu şekilde sürdürdü:” Tüm dünya olarak zorlu bir süreçten geçiyoruz. Bu pandemi tüm yaşantımızı etkiledi. Biz Çarşamba Ziraat Odası olarak düzenli olarak odamızın dezenfektesini yaptırıyoruz ve personelimizin mesai başlangıcında her gün yeni maske veriyoruz. Biz odamızda Çarşamba çiftçisine hizmet veriyoruz ve ne personelimizin sağlığını ne de çiftçilerimizin sağlığını tehlikeye atamayız.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz