Yüksel Yıldırım Adaylığını Açıkladı

0

Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Başkanı Yüksel Yıldırım, Samsunspor Kulübü Derneği’nin 29 Şubat’ta gerçekleşecek olan olağanüstü kongresinde aday olduğunu açıkladı.

Başkan Yıldırım sosyal medya hesabı Twitter’dan yaptığı açıklamada, “29 Şubat 2020’de gerçekleşecek Samsunspor Kulübü Derneği Olağanüstü Kongresi’nde, Samsunspor Kulübü Derneği Başkanlığı’na aday olacağımı, kıymetli camiamıza saygıyla duyurmak isterim.” dedi.

HEDEFE BİR ADIM DAHA YAKINIZ
Yıldırım açıklamasına şöyle devam etti: Yol arkadaşlarımla birlikte. Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. yönetimini ele aldığımızdan beri tek hedefimin: camiamızı hak ettiğimiz Süper Lig’e yeniden taşımak ve başarı çıtasını daha yukarı koyarak her zaman zirveye oynayan, Avrupa kupalarında boy gösteren Samsunspor’u var etmek olduğunu defalarca kez tekrar ettim. Artık bu hedefe bir adım daha yakınız. Hayallerimizin bir bir gerçekleşmeye başladığını görüyoruz.

SAMSUN TEK YÜREK OLDU
Samsunspor, artık çalkantılı günleri tamamen geride bıraktı.Kulüp ve Samsun şehri adeta kenetlendi, tek yürek oldu. Sportif başarıda istikrarı yakaladık ve hedefimize doğru sağlam adımlarla ilerlemeye başladık. Bu hassas dönemde. hayalimizin sonuna kadar gitmek istiyorsak. Dernek ile Futbol Kulübü başkanlıklarının tek ses ve tek yürek olup el ele vermekten başka yolu yoktur. Yükselme dönemimizde, Samsunsporumuzu hedefe taşıyacak doğru yönetim şeklinin her iki başkanlığın aynı kişinin kontrolünde olması gerektiğine inanıyorum.

BAŞKANLIĞA ADAYIM
Haziran 2021 tarihinde yapılacak olan Samsunspor Kulübü Derneği Seçimli Olağan Genel Kurulu’na kadar, Samsunspor Kulübü Derneği ile Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş.’nin bütünlüğünü sağlamak için, büyük Samsunspor camiasının ve beni ilk günden beri yalnız bırakmayan yol arkadaşlarımın desteğiyle başkanlığa adaylığımı açıklıyorum. 29 Şubat 2020 Cumartesi günü saat 14.00’da, Samsun Büyükşehir Belediyesi Şehit Ömer Halisdemir Çok Amaçlı Salonu’nda tüm üyelerimizi Samsunspor’a sahip çıkmaya ve kongreye katılıp oylarını kullanmaya davet ediyorum.

Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı olarak; Samsunspor Kulübü Derneği’nin başkan seçiminin camiamıza şimdiden hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz