Yücel Uyar: Oyuncularımızın Kafasını Karıştırıyorlar

0

Samsunspor altyapısında menajerlerin antrenörler aracılığıyla oyuncuları tehdit ettiği yönünde ortaya atılan iddialara, Halk Gazetesi aracılığıyla cevap veren Akademi Direktörü Yücel Uyar, “Biz hiçbir oyuncumuzun menajerlere yetki vermesini istemiyoruz. Bir kaç oyuncumuza bu teklifler yapıldı. Oyuncularımızın kafalarını karıştırıyorlar” dedi.

HALK GAZETESİNE KONUŞTU
Sosyal medyada Samsunspor altyapısı ile ilgili ortaya atılan bir paylaşım gündem oluşturdu. İddiaya göre; Samsunspor altyapısında, menajerlerin içeriye soktukları antrenörler aracılığıyla genç oyuncuları tehdit ettiği, kadroya giremezsin dedikleri ileri sürüldü. Yapılan bu paylaşım üzerine Samsunspor Futbol Akademisi Direktörü Yücel Uyar, Halk Gazetesine açıklamalarda bulundu.

“UYGUN GÖRMEDİĞİMİZİ SÖYLEDİK”
Tecrübeli teknik adam Yücel Uyar, “Biz akademi olarak hiçbir oyuncumuzun menajerlere yetki vermesini istemiyoruz. Bir kaç oyuncumuza ve ailelerine bu teklifler yapıldı. Bizde kendilerine uygun görmediğimizi ilettik. Yılport Samsunspor Futbol Akademisinin hiç bir antrenörü böyle bir girişimde bulunmadı ve bulunamaz. Oyuncularımızın kafalarını karıştırıyorlar. Biz oyuncularımızın sadece gelişimlerine odaklanmaları için çalışıyoruz” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz