Yılport Samsunspor’un Altyapı Tesisinin Son Görüntüleri

0

Yılport Samsunspor Futbol Akademisi için yapılan tesisten iyi haberler geliyor. samsunhaberx.com’un dün görüntülediği fotoğraflarda zemine kum serme çalışmalarında sona yaklaşıldığı görülüyor.

Binlerce kişinin ölümüne sebep olan Covid-19 salgını hayatı olumsuz etkilerken, dünyada tüm spor faaliyetleri durduruldu. Liglerin ne zaman başlayacağı ile ilgili belirsizlik sürerken, salgın nedeniyle gelen ölüm haberlerinin arasından Kırmızı-Beyazlı taraftarları bir nebze mutlu eden çalışmalar İlkadım İlçesi’nde bulunan Batı Park Okçuluk Tesisleri’nden geliyor.

HAFTA SONU ÇALIŞMA OLMADI
Yılport Samsunspor’a altyapı tesisi yapması için verilen alanda, zemin çalışmalarında önemli bir yol kat edildi. samsunhaberx.com’un dün görüntülediği fotoğraflarda zemine kum serme çalışmalarında sona yaklaşıldığı görülüyor. Kovid-19 salgını nedeniyle büyükşehirlerde sokağa çıkma yasağı bulunmasından dolayı çalışmalar hafta sonu durduruldu. Bugün devam etmesi bekleniyor.

Zemin çalışmalarını Samsun 19 Mayıs Stadyumu’nun zeminini hibrit çim yapan SIS Pitches firması yürütüyor. Bu fotoğraflar, 10 Nisan Cuma günü çekildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz