Yıldırım’dan Kafkas’a ‘Genç Oyuncu’ Şartı

0

Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım’ın deneyimli teknik adam Tolunay Kafkas’la yaptığı görüşmede bazı şartlar sunduğu öne sürüldü. Bunlardan en önemlisi ise, gelecek sezon Yılport Samsunspor A Takımında en az 5 oyuncunun yer alması ve bu oyuncuların süre almaları olduğu öğrenildi.

İLK GÖRÜŞME OLUMLU GEÇTİ
Yeni sezon öncesi teknik direktör arayışlarını sürdüren Yılport Samsunspor’da Tolunay Kafkas sesleri her geçen gün daha da yükseliyor. Ümit Milli Takım Teknik Direktörü ve Genç Milli Takımlar Sorumlusu Tolunay Kafkas ile Başkan Yüksel Yıldırım’ın, İstanbul’da ilk görüşmeyi gerçekleştirdiği ve olumlu geçtiği öğrenildi. Yıldırım’ın, teknik direktör adaylarından ilk talebinin, Yılport Samsunspor Futbol Akademisi ile bağlantılı bir çalışma ortamı sağlanması olduğu öğrenildi.

ALTYAPIDAN 5 OYUNCU SÜRE ALACAK
Başkan Yıldırım’ın deneyimli teknik adam Tolunay Kafkas’la yaptığı görüşmede bazı şartlar sunduğu öne sürüldü. Bunlardan en önemlisi ise, gelecek sezon Yılport Samsunspor A Takımında en az 5 oyuncunun yer alması ve bu oyuncuların şartlar uyduğu müddetçe süre almaları olduğu kaydedildi. Kafkas’ın kendisine yapılan teklifi değerlendirmeye aldığı ve kısa sürede Başkan Yıldırım’a cevabını vereceği gelen haberler arasında yer alıyor.

TARAFTAR TEPKİLİ
Tolunay Kafkas’ın Samsunspor’un yeni teknik direktörü olacağı haberlerine Kırmızı-Beyazlı taraftarlar sosyal medyada tepki gösteriyor. Samsunspor fan sayfalarında ve taraftarlar kişisel sayfalarından tecrübeli teknik adamın Kırmızı-Beyazlı takımı şampiyonluğa taşıyamayacağı yönünde yorumlar yapılmaya devam ediyor.

B PLANI CEPTE
Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım’ın, Tolunay Kafkas’ın olumsuz sonuçlanması durumunda B planını cebinde hazır tuttuğu öğrenildi. Yıldırım’ın hızlı bir şekilde alternatif isimlerle temas kuracağı ve 10 güne kalmaz Samsunspor’un yeni teknik direktörüne imza attıracağı kaydedildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz