Yıldırım: Yıllık 4-5 Milyon Gideri Olacak

0

Batı Park’a yapılan İlkadım Futbol Akademisi’nin Yılport Samsunspor’un geleceği olduğunu ifade eden Başkan Yıldırım, “Altyapı tesislerinin yılda en az 4-5 milyon lira gideri olacak. Kendi ayakları üzerinde durmalı, kendisini çevirmeli” dedi.

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, Batı Park’a yapılan altyapı tesisleri hakkında Halk Gazetesi’ne konuştu. Samsun’a önemli bir yatırım yaptıklarının altını çizen Başkan Yıldırım, “Samsunspor’un sadece bugününe değil geleceğine yatırım yapıyoruz. Futbol Akademisi’nin ana merkezi olan Batı Park’taki altyapı tesisleri bunun en büyük örneğidir. O tesislerde biz insana yatırım yapacağız. İyi bir teknik ekip kurmazsak oradan da oyuncu çıkmaz. Oyuncu çıkartacak hocalarla anlaşmamız gerekiyor. Yurt dışındaki sistemleri transfer edeceğiz” dedi.

4-5 MİLYON GİDERİ OLACAK
Başkan Yüksel Yıldırım açıklamasına şöyle devam etti: “Gerçek yatırım, tesisleri yapıldıktan sonra başlayacak. Altyapı tesislerinin yılda en az 4-5 milyon lira gideri olacak. Kendi ayakları üzerinde durmalı. İlkadım Futbol Akademisi’ni, bir kuruşunu bile sokağa atmadığımız, kendisini çevirmesi gereken bir yatırım olarak görüyoruz. Yılport Samsunspor olarak yaptığımız tesis, bacasız bir endüstri yatırım.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz