Yıldırım Vakfı’ndan Online İngilizce Dersi

0

Coronavirüs sebebiyle uzaktan öğretime geçilen dönemde Garip ve Zeycan Yıldırım Vakfı’nın başlattığı “English W/Tech” (Teknolojiyle İngilizce) programı da online eğitime geçiş yapıyor.

Yıldırım Holding’in bağışlarıyla kurulan Garip ve Zeycan Yıldırım Vakfı, 2015 yılından beri eğitim bursları ve eğitim programlarıyla faaliyet gösteriyor.

Coronavirüs sebebiyle uzaktan öğretime geçilen bu dönemde Vakfın başlattığı ‘English W/Tech’ (Teknolojiyle İngilizce) programı da online eğitime geçiş yapıyor. 7 Nisan Dünya Sağlık Günü vesilesiyle, dersler tüm öğrencilere ücretsiz sunuluyor.

ONLİNE İNGİLİZCE DERSİ
Garip ve Zeycan Yıldırım Vakfı, ‘English W/Tech’ programıyla öğrencilerin İngilizce konuşma yeteneklerini ve yabancı dil özgüvenlerini artırmayı hedefliyor. Vakıf, pratik yapılmadığında hızla unutulan yabancı dilin kavranmasını kolaylaştırmak için tüm öğrencileri ücretsiz online derslere katılmaya ve İngilizcelerini geliştirmeye davet ediyor.

13-18 YAŞ ARASINI KAPSIYOR
Program, 7’nci sınıftan 12’nci sınıfa kadar (13 ila 18 yaş arası) İngilizcesini geliştirmek isteyen tüm öğrenciler için online bir canlı İngilizce konuşma kulübü olarak hizmet verecek. Böylece öğrenciler evlerinin konforunda İngilizcelerini geliştirebilecekler. Katılımcılar eğitmenlerle canlı olarak konuşma ve farklı İngilizce seviyelerine göre ayrılmış gruplarda, belirli konularda tartışarak yabancı dillerini geliştirme fırsatını bulacaklar.

DERSLER ZOOM’DA YAPILACAK
7 Nisan’dan itibaren canlı İngilizce derslerine Zoom uygulaması üzerinden isteyen tüm öğrenciler katılabilecek. Uygulama www.zoom.us adresinden indirilebiliyor. 13-18 yaş arası öğrenciler www.EnglishWTech.com internet adresinden ders programını inceleyebiliyor ve canlı sınıflara katılmak için uygulama şifrelerini öğrenebiliyor.

Haftalık programın ilk fazında, her hafta 25 öğrencilik 20 İngilizce konuşma grubuyla 500 öğrenci kabul edilecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz