Yıldırım: Özeleştiri Yapalım

0

Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, “Kulüp başkanları başarısızlık olduğunda önce kendi özeleştirisini yapması gerektiğini düşünüyorum. Nerede hata yaptığımızı söylememiz gerekiyor” dedi.

Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, Türk futbolunun geleceği ve Samsunspor’un yeni sezon hazırlıkları hakkında sosyal medya hesabından açıklama yaptı. 20 Temmuz Pazartesi günü topbaşı yapacak olan takımı için konuşan Yıldırım, “Yeni sezon ilk kampımız 20 Temmuz’da Gerede’de başlıyor. Nerde kalmıştık demek için yepyeni bir şampiyonluk kadrosu ile karşınızda yeşil sahalarda olmayı dört gözle bekliyoruz. Pandemi süresince hizmet veremediğimiz yeşil sahalara, tüm güvenlik ve hijyen önlemleriyle dönüyoruz” dedi.

“HATAMIZI SÖYLEMELİYİZ”
Türkiye’de futbol kulübü başkanlarının özeleştirisini yapması gerektiğini vurgulayan Başkan Yıldırım şöyle devam etti: Kulüp başkanları başarısızlık olduğunda önce kendi özeleştirisini yapması gerektiğini düşünüyorum. Nerede hata yaptığımızı söylememiz gerekiyor. Maalesef tüm başkanlar hakemleri, federasyonu ve hocaları hedef gösteriyor. Bu değişmediği sürece Türk futbolu ileri gidemeyecektir.

Başkan Yıldırım sosyal medya hesabından Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam’ın da fotoğrafını paylaştı. Deneyimli teknik adamın elinde “Kalite harcamalarımız, bir maliyet değil, yatırımdır” yazısı dikkat çekti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz