Yıldırım Ailesi Forbes’in Türkiye Zenginleri Listesinde

0

Forbes Türkiye, En Zenginler 100 Listesi’ni yayınladı. Dünyaca tanınmış iş insanının yer aldığı listede yaklaşık 60 ülkede 200’ün üzerinde şirketi bünyesinde bulunduran Yıldırım Holding’in patronları Yüksel Yıldırım ve ağabeyi Ali Rıza Yıldırım da yer aldı.

79’NCU SIRAYI PAYLAŞTILAR
Dünya genelinde limancılık başta olmak üzere çok sayıda sektörde faaliyet gösteren ve yıllık 2 milyar dolar cirolu Yıldırım Holding’in İcra Kurulu Başkanı olan Yüksel Yıldırım ve Yönetim Kurulu Üyesi olan Ali Rıza Yıldırım, 500 milyon dolarlık 2020 yılı servetiyle 79’uncu sırayı paylaştı.

YÜKSELİŞİMİZ DEVAM EDECEK
İstanbul’daki Sancaktepe FK maçı sonrası HHALK Gazetesi’ne özel açıklamalarda bulunan Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, “Forbes’teki geleneksel başarımız. Biz çok daha yukarılarda olmayı hedefliyoruz. Samsunspor’daki gibi önümüzdeki yıllarda Forbes’teki yükselişimiz de devam edecektir” dedi.

İLK 100’DE DEV İSİMLER
Diğer yandan listede Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkanlığı’ndan geçen ay ayrılan Murat Ülker, Rönesans Holding Yönetim Kurulu Başkanı Erman Ilıcak, Doğuş Grubu’nun patronu Ferit Şahenk, TFF Başkanı ve Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve Sabancı ailesi gibi Türkiye’nin önemli iş insanları yer alıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz