Yeniden Refah Partisi’nde İlkadım’a Atama

0

Yeniden Refah Partisi’nde 81 il ve 900’den fazla ilçede teşkilatlanma çalışmaları tamamlandı. Bu kapsamda İlkadım İlçe Başkanlığı’na Yaşar Yazıcı atandı.

Parti genel merkezinde düzenlenen genişletilmiş il başkanları toplantısının ardından Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan’a, İlkadım İlçe Başkanı Yaşar Yazıcı tarafından hediye takdim edildi.

Üye sayısında 100 bini aştıklarını anlatan Erbakan, “Biz, seçime girme yeterliliğini en kısa süre içerisinde ve milletvekili transferiyle değil, bileğinin hakkıyla kazanan bir partiyiz. Bugün itibarıyla seçimlere tek başına girebileceğimiz gibi aynı zamanda üçüncü bir ittifakın omurgasını oluşturmak üzere de bir takım değerlendirmeler, görüşmeler, müzakereler yapıyoruz. Bu iki seçenekten birini uygulayabilmemiz mümkündür” dedi.

Yeniden Refah Partisi İlkadım İlçe Başkanı Yaşar Yazıcı, “Genel Başkanımız sayın Dr. Fatih Erbakan’ın önderliğinde ilçemiz, ilimiz ve ülkemiz için her zaman en doğru işleri yapmak için çalışacağız. Güçlü bir yapılanma ile çıktığımız bu yolda Allah’ın izniyle her zaman hayırlı işler yapmak gecemizi gündüzüme katarak hareket edeceğiz. İlkadım gibi büyük bir ilçenin başkanlığını yapmak benim için büyük bir gurur kaynağıdır” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz