Yeni Transfer Savicevic: ‘Enerjiğim’

0

Enerjik bir yapıya sahip olduğunu ifade eden Vukan Savicevic, “Kişiliğim duruma göre değişiyor ama genelde enerjiğim. Çünkü enerjik olduğumda daha fazla konsantre olabiliyorum ve açıkçası böyle olmayı seviyorum” dedi.

Yılport Samsunspor’un yeni transferi Vukan Savicevic, Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam ve takım arkadaşlarıyla tanıştı. Samsunspor’a geldiği için mutlu olduğunu belirten Vukan Savicevic, “Takım arkadaşlarımla tanıştım. Çok mutluyum çünkü Samsunspor’dayım. Takım arkadaşlarım beni çok sıcak karşıladı. Burada onlarla birlikte olmaktan çok mutluyum” dedi.

“SABIRSIZLANIYORUM”
Samsunspor taraftarı ile birlikte birçok galibiyet kutlayacaklarını belirten başarılı orta saha oyuncusu, “Samsunspor’un benimle ilgilendiğini öğrendikten sonra tabi ki internete girdim ve araştırdım. Aynı zamanda Türkiye’de oynayan arkadaşlarıma da sordum. Taraftarın harika olduklarını söylediler ve inanıyorum ki onlarla birlikte birçok galibiyet kutlayacağız. Sosyal medya üzerinden çok fazla hoş geldin mesajı aldım. Tabi ki bu mesajları görünce çok mutlu oluyorum. Onlarla tanışmak ve Samsun’da onların önünde oynamak için sabırsızlanıyorum” diye konuştu.

“8-10 NUMARADA OYNUYORUM”
Enerjik bir yapıya sahip olduğunu ifade eden 26 yaşındaki futbolcu, “Kişiliğim duruma göre değişiyor ama genelde enerjiğim. Çünkü enerjik olduğumda daha fazla konsantre olabiliyorum ve açıkçası böyle olmayı seviyorum. 8 ve 10 numara pozisyonlarında oynayabiliyorum. Tabi ki maçın durumuna ve hocanın benden istediğine göre değişiyor. Her zaman elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz