Yeni Samsun Valisi Dr. Zülkif Dağlı Göreve Başladı

0

9 Haziran’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzaladığı Valiler Kararnamesi ile Düzce Valiliği görevinden Samsun Valiliği’ne atanan Dr. Vali Zülkif Dağlı, kente gelerek görevine başladı.

Vali Dağlı’yı yardımcıları, birim müdürleri ve belediye başkanları düzenlenen törenle karşıladı. Burada devlet erkanı ile gönül selamı ile selamlaşan Vali Dağlı, makamına geçti.

İlk açıklamasını yapan Vali Dr. Dağlı, “Batı Karadeniz’in güzel ili Düzce’mizden yine Karadeniz’in incisi tarım, ticaret ve turizm şehri Samsun’a gelmiş bulunuyorum. Şu an itibarıyla göreve başladım. İnşallah Düzce’mizde başladığımız, yaptığımız hizmetlerin kat kat fazlasını yine Karadeniz’in incisi Samsun’umuzda devam ettiririz diye düşünüyorum. Allah yolumuzu açık etsin. Tabii, Samsun çok önemli bir ilimiz. Samsun ticaret şehri, önemli bir tarım şehri ve önemli bir turizm şehri, sağlık şehri aynı zamanda ve spor şehri. Bunları da şu andaki halinden kat kat öteye götürmek suretiyle inşallah bu adımda, bu harekette, bu gelişimde bizim de katkımız olur diye düşünüyorum. İnşallah hayırlı hizmetler, güzel hizmetleri hep birlikte sizlerle ve sizlerin desteğiyle yaparız diye düşünüyorum” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz