YEDAŞ’ın Tahta Direği Alevler İçinde Devrildi

0

Vezirköprü Esentepe Mahallesi’nde yol ortasında YEDAŞ’a ait tahta aydınlatma direği bir anda alevler saçarak yol ortasına devrildi. O esnada yolda geçen hamile bir kadın, olayın şokuyla uzun süre kendine gelemedi.

Samsun’un Vezirköprü İlçesi Esentepe Mahallesi’nde korku dolu anlar yaşandı. Yol ortasında YEDAŞ’a ait tahta aydınlatma direği bir anda alevler saçarak yol ortasına devrildi. O esnada yolda çocuklar oyun oynarken, bir de hamile bir kadın geçiyordu. Hem çocuklara hem de kadına bir zarar gelmedi.

BÜYÜK TEHLİKE ATLATTIK
Tehlike oluşturduğu gerekçesiyle YEDAŞ’a defalarca bildirdiklerini ifade eden mahalle sakinlerinden Alaeddin Kılıç, “YEDAŞ sorunu çözmedi. Sonunda direk devrildi. Allah korudu” dedi. Direğin devrilme sırasında büyük tehlike oluşturduğunu söyleyen Kılıç; “Direk ateş saçarak sokağa düştü sokakta oynayan çocuklara iyi ki bir şey olmadı. Büyük tehlike yaşadık. Hamile bir kadın şok geçirdi” diye konuştu.

Mahalle sakini Kılıç, “YEDAŞ ekibine bildirmemiz üzerine gelip direğin resmini çekip gitmişler. Samsun Genel Müdürlüğü’ne ve Vezirköprü YEDAŞ’a bildirmemize rağmen sorunu çözmediler” şeklinde konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz