YEDAŞ’a Covid-19 Güvenli Hizmet Belgesi

0

YEDAŞ, Türk Standartları Enstitüsü’nün ‘Covid-19 Güvenli Hizmet’ denetiminden başarıyla geçerek, bu belgeyi almaya hak kazanan sektördeki ilk şirket oldu

Pandemi sürecini etkin bir şekilde yöneten, çalışanlarına hijyenik ve kontrollü bir ortam sağlayan YEDAŞ, bu başarısını tescillemek amacı ile ‘Güvenli Hizmet Belgesi’ni almak için TSE’ye başvurdu.

YEDAŞ; standart gerekliliklerine tam uyum sağlayarak elektrik dağıtım sektöründe ve bölgesinde Güvenli Hizmet Belgesi’ni alan ilk firma oldu.

EN BÜYÜK DEĞERİMİZ İNSAN SAĞLIĞI
YEDAŞ Genel Müdürü Hasan Yasir Bora, “Covis-19 salgını sonrasında tüm dünya ve ülke olarak zor bir dönemden geçiyoruz. İlk vaka görülmesinin ardından şirketimiz olarak mücadelemizi başlattık. Oluşturduğumuz eylem planlarını hızlı bir şekilde hayata geçirdik ve tedbirlerimizi aldık. Tüm enerjimizi insan hayatını iyileştirmeye adıyoruz. Covid-19 salgını ile mücadele günlerinde hem çalışanlarımız, hem müşterilerimizin sağlığını önemsedik ve tüm önlemlerimizi aldık. Sürekli iyileştirme ilkemizle çalışanlarımızın ve tüm paydaşlarımızın sağlıklarını korumak, güvenilir ve hijyenik bir ortamda hizmet sunmak amacı ile çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz