Yavuz Ailesinin En Mutlu Günü

0

İlkadım’da yaşayan Yavuz ailesinin ikiz bebekleri dünyaya gözlerini açtı. Mutluluğunu Başkan Demirtaş’la paylaşan aile, ezan okunması için görevli talep etti. Demirtaş, aileyi sevindirdi

Samsun’un İlkadım İlçesi Rasathane Mahallesi’nde ikamet eden Yavuz çiftinin dünya gelen ikiz bebeklerinin isimlerinin kulaklarına ezan eşliğinde okunması için bir görevli göndermesini talep eden baba Ramazan Yavuz, bu talebini İlkadım İletişim Merkezi (İLKİM) WhatsApp ihbar hattına mesaj olarak gönderdi.

‘HOŞ GELDİN BEBEK’
Gelen mesajı anında değerlendiren ekipler, bu notu Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’a iletti. Başkan Necattin Demirtaş, bebekle ilgili temel ihtiyaçların yer aldığı ‘Hoş Geldin Bebek’ hediye paketini, Başkan Yardımcısı Ramazan Bayraktar birlikte Yavuz ailesine gönderdi.

İKİZLERE ATAHAN VE GÖKHAN İSİMLERİ VERİLDİ
Hayata gözlerini açan minik ikiz kardeşlere okuduğu ezan sonrası ‘Atahan ve Gökhan’ isimlerini söyleyen Başkan Yardımcısı Bayraktar, anne ve babayı kutladı, sağlık içinde büyümesi, ülkemize hayırlı bir birey olması dileğinde bulundu. İkiz bebeklere çeyrek altın taktı.

Başkan Necattin Demirtaş, “Bebeğinizin doğum haberini aldık, gözünüz aydın, Allah analı babalı büyütsün. Bende mutluluğunuzu yürekten paylaşıyor, dünyadaki en güzel varlığa sahip olan siz anne ve babayı kutluyorum. Sizlere, bebeğinizle birlikte sağlıklı mutlu ve uzun bir ömür diliyorum” dedi.

Baba Ramazan Yavuz, Atahan ve Gökalp için hazırlanan ‘hoş geldin bebek’ seti için Başkan Demirtaş’a teşekkür etti, “Oğlumlarımla ziyaretine geleceğiz. Necattin amcasının ellerinden öpüyoruz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz