Yaşlılardan Başkan Demir’e Parkomat Çağrısı

0

Samsun’un Çiflik Caddesi’nde ikamet eden ve evden çıkmaları yasak olan 65 üstü vatandaşların Çiftlik Caddesi’ne park ettikleri araçlara gece parkomat görevlileri tarafından ceza yazılması, vatandaşları isyan ettirdi. Vatandaşlar, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’e çağrı yaparak, gece parkların ücretsiz olmasını istedi.

Türkiye corona virüsle mücadelede adeta olağanüstü hal ilan ederken, 65 yaş üstü vatandaşların sokağa çıkması yasaklandı. Kısa süre önce tartışmalı bir anket ile yeniden trafiğe açılma kararı alınan Çiftlik Caddesi’nde ise 65 yaş üstü vatandaşlar parkomat nedeniyle adeta isyan ediyor.

YAŞLILAR İSYAN ETTİ
Yıllardır Çiftlik Caddesi’nde ikamet eden 65 üstü vatandaşlar, sokağa çıkamadıkları için evlerinin önüne koydukları araçlarına parkomat görevlilerinin kestiği cezalarla adeta isyan eder duruma geldi. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’e çağrı yapan vatandaşlar, “Biz zaten dışarı çıkamıyoruz. Araçlar, evimizin önünde. Türkiye olağanüstü bir dönemden geçiyor, ancak bize ceza kesiliyor. Sayın başkan bu duruma bir önlem alsın” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz