Virüsün Ayırdığı Çifti Zabıta Kavuşturdu

0

Samsun Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekipleri, sokağa çıkma kısıtlamasıyla ayrı kalan biri Atakum diğeri Kavak’ta olan Demirel çiftini birbirleriyle kavuşturdu.

5 gün önce çağrı merkezini arayan 68 yaşındaki Nurdan Demirel, yaklaşık 3 ay önce bağ bahçe işleri ve küçükbaş hayvanları için köylerine giden eşinin sokağa çıkma yasağı ilanıyla birlikte geri dönemediğini anlattı.

EŞİNİN YANINA GÖTÜRDÜLER
Eşinin köy evinde mahsur kaldığını ifade eden Demirel, yanına gitmek için belediye ekiplerinden yardım istedi. Atakum’da yaşayan Nurdan Demirel ile iletişime geçen zabıta ekipleri, ne zaman isterse eşinin yanına götüreceklerini söyledi. Hazırlıklarını tamamlayan Nurdan Demirel’i evinden alan zabıta ekipleri, Kavak ilçesi Belalan Mahallesi’ndeki eşinin yanına götürdü.

EŞİNİZİN KIYMETİNİ İYİ BİLİN
Eşini uzun zamandır göremediği için endişelendiğini anlatan Demirel, “Oruç tutuyor ama yemek yapamıyor. Onun için yemekler yapıp getirdim. Gelebildiğim için de mutluyum” diye konuştu. 68 yaşındaki Hasan Demirel ise, “Bizi tekrar bir araya getirdiğiniz için çok teşekkür ederim. Eşlerimizin kıymetini iyi bilmemiz, anlamamız lazım” şeklinde konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz