Vali Osman Kaymak’tan Veda Mesajı

0

Samsun Valisi Osman Kaymak, geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Mülkiye Başmüfettişliği’ne atanmıştı. Samsun Valiliği görevine de Düzce Valisi Zülkif Dağlı atandı. Vali Kaymak veda mesajı yayınlayarak herkesten helallik istedi.

Kaymak, “Bir mülkî idare mensubu olarak, güzel ülkemizin birçok ilçesinde ve illerinde görev yaparak devletime ve milletime hizmet etmeye çalıştım ve etmeye de devam edeceğim. Yurdumuzun her karış toprağı elbette muazzezdir” dedi.

SAMSUN’UN YERİ BAŞKA
Vali Osman Kaymak, “Yaklaşık 3 yıl süren görevimi, her şeyin en güzeli ve en iyisine layık saygıdeğer Samsunlularla karşılıklı sevgi, saygı, hoşgörü ve güvene dayalı bir bütünleşmeyi esas alarak, vatandaşlarımızın huzurunu ve mutluluğunu öncelikli kılan; vatandaş odaklı, etkin, verimli ve kaliteli hizmet sunma anlayışıyla yürütme gayreti içinde oldum. Görevim sırasında resmi ve özel bütün kurum ve kuruluşlarla örnek bir işbirliği anlayışı içinde, ihtiyaç ve sorunların çözümü konusunda ortak bir gündem oluşturulduğuna ve birçok hizmetin hayata geçirildiğine inanıyorum. Samsun Valisi olarak geçen senelerim, ömrümün sonuna dek gönlümün en derininde müstesna bir yere sahip olacaktır. İlkadım şehrinin çok kıymetli sakinleri; Türkiye Cumhuriyeti’nin Kuruluşuna giden yolda ilk adımın atıldığı Samsun’da Valilik yapmanın onurunu şerefle taşıyacağımı belirtir, arz-ı veda eder; sağlıklı ve huzurlu günler dilerim. Hayırla yâd edilmek arzusuyla…Kalın sağlıcakla!” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz