Vali Kaymak’ın Vedasında Birliktelik Fotoğrafı

0

Samsun Valiliği’nden, 9 Haziran 2020 tarihli Valiler Kararnamesi ile ‘Mülkiye Başmüfettişliği’ görevine atanan Osman Kaymak, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 17 ilçe belediye başkanı, siyasi parti il başkanları ve Büyükşehir Belediye Meclisi üyelerinin katılımıyla onuruna düzenlenen veda yemeği bir araya geldi.

‘ORTAK AKIL MASASI’
Samsunluların ayrılışına büyük üzüntü duyduğu ‘Osman Baba’ lakaplı Vali Kaymak’ın veda yemeğinde de belediye ve siyasi parti başkanlarının tam kadro aynı masada olması dikkatlerden kaçmadı. Siyasetin konuşulmadığı masada, önceki gün Vali Kaymak’ın, ‘ortak akıl’ mesajı yerini bulmuş oldu.

HEDİYE TAKDİM EDİLDİ
Bayraktepe Tesisleri’nde düzenlenen yemekte bazı ilçe belediye başkanları Vali Osman Kaymak’a hediye takdiminde bulundu. Kaymak, veda konuşması yaptıktan sonra başkanlar ve meclis üyeleriyle hatıra fotoğrafı çekindi.

Bu arada Bayraktepe Tesisleri’nde çalışan personeller, “Kalbimize ve gönlümüze giren sayın Valimiz Osman Kaymak beyefendiyi unutmayacağız” yazılı notu Kaymak’ın oturduğu masanın arkasında bulunan cama astı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz