Vali Dağlı’dan Tedbir Uyarısı

0

Samsun’da bir dizi toplantı ve eğitimlere katılan Vali Doç. Dr. Zülkif Dağlı, salgınla mücadelede başarıya ulaşmak için vatandaşların kurallara eksiksiz riayet etmesinin çok önemli olduğunu söyledi.

Korona virüsün Samsun genelindeki son durumu, alınan tedbirler, yapılan denetimler ve aşılama çalışmalarının görüşüldüğü Kovid-19 Değerlendirme Toplantısı, Vali Doç. Dr. Zülkif Dağlı başkanlığında, ilçe kaymakamlarının katılımıyla gerçekleştirildi.

VALİ DAĞLI’DAN AŞI TALİMATI
Salgınla mücadelede başarıya ulaşmak için vatandaşların belirlenen kurallara eksiksiz riayet etmesinin çok önemli olduğunu ifade eden Vali Dağlı, denetimlerin artırılması ve kaymakamların denetimlere bizzat katılması, MHRS ve 182 üzerinden randevusunu alamadığı için aşı olamayan 65 yaş ve üstü vatandaşlarımıza mutlaka ulaşılması ve evlerine gidilerek aşılarının yapılmasını istedi.

2021 Yılı 1. Olağan Acil Çağrı Hizmetleri İl Koordinasyon Komisyonu toplantısına da başkanlık eden Vali Dağlı, acil durumlarda saniyelerin önemine dikkati çekerek 112’nin asılsız çağrılarla meşgul edilmemesini istedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz