Uyar ve Bilgici Sıkı Takipte

0

Samsunspor Teknik Menajeri Uyar ve Gençlik Geliştirme Sorumlusu Ali Bilgici, U19 Takımının Nuri Asan Tesisleri’ndeki antrenmanlarını yakından takip ediyor.

Yılport Samsunspor U19 Takımı Nuri Asan Tesisleri’nde yeni sezon hazırlıklarına devam ediyor. 2019-20 sezonunu Bölgesel Gelişim U19 Ligi’nde birinci sırada tamamlayan Kırmızı-Beyazlıların gelecek sezonda Elit B Ligi’nde mücadele etmek için yaptığı başvuru Türkiye Futbol Federasyonu tarafından kabul edilmemişti. Yeni sezonda da Bölgesel Gelişim Ligi’nde boy gösterecek olan U19 Takımı, Teknik Menajer Yücel Uyar ve Gençlik Geliştirme Sorumlusu Ali Bilgici tarafından mercek altına alındı.

HER GÜN RAPOR ALIYORLAR
Nuri Asan Tesisleri’nde gerçekleşen idmanları takip eden Yücel Uyar ve Ali Bilgici, genç yeteneklerin performansları hakkında her gün rapor alıyor. Teknik Sorumlu Recep Sermet Boyar’la sürekli olarak iletişim halinde olan Yücel Uyar, Samsunspor A Takımının ikinci etap kampına katılmak için gerekli özveriyi gösteren oyuncuları Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam’a sunacak. Deneyimli teknik adam elindeki mevcut kadroya göre U19 Takımından bazı genç isimleri kampa dahil edebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz