Ulusoy Un’a Başarı Plaketi

0

Samsun’a istihdam ve ihracat yönünde katkı veren iş adamlarına yönelik ziyaretlerine devam İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’ın ilk durağı Ulusoy Un A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Eren Günhan Ulusoy oldu.

Ulusoy Un’un kurucusu ve Onursal Başkanı Fahrettin Ulusoy’un da katılımının olduğu ziyarette Başkan Demirtaş’ı ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Eren Günhan Ulusoy, “50 yılla aşkın bir sürede şehrimizde hizmet veren 55 milyon dolarlık ihracatla Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) 1000 listesinde 335. sırada, sektör sıralamasında ise 20. sırada yer alıyoruz. İstikrarlı büyümemize istinaden her sene Türkiye’nin önemli kurum ve kuruluşları tarafından yapılan Türkiye’nin en büyük şirketleri araştırmalarında listenin üst sıralarındaki yerimizi korumaya devam ediyoruz. Pandemi nedeniyle zorlu bir 2020 yılını geride bırakmanıza rağmen İlkadım ilçesindeki hizmet yönünden gösterdiğiniz performans takdire şayan. Bu noktada şehrimize hizmet eden yerel yönetimlere desteklerimizi sürdüreceğiz” diye konuştu.

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Ulusoy Un A.Ş. Yönetim Kurul Başkanı Eren Günhan Ulusoy’a, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) verilerine göre Türkiye’nin ilk 1000 firması arasında Samsun’da ilk 10’da yer alma sebebiyle teşekkür plaketlerini takdim etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz