Ulusoy Un İhtiyacı Gideriyor

0

Coronavirüs salgını nedeniyle ülke genelinde insanlara ‘EvdeKal’ çağrısı yapılırken, özellikle market raflarında un ve unlu gıda mamullerinin tüketimi üst safhaya çıktı.

Dünyada ve ülkemizdeki un sektörünün önemli oyuncularından Samsun’un markası Ulusoy Un, COVİD-19’a karşı gerekli tedbirleri aldıklarını, ülke çapında ürün tedariğinin sağlanması konusunda çalışanlarını; vardiyalı şekilde hijyen kurallarına uygun olarak revize ettiklerini açıkladı.

AÇIKLAMA YAPILDI
Ulusoy Un tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; “Küresel etkisini sürdüren COVİD-19 pandemisinin ülkemizde de etkisini göstermeye başlamasıyla operasyonlarımızı revize ettik. Önceliğimiz çalışanlarımızın ve tüketicilerimizin sağlığını korumak. Çalışanlarımız, onların aileleri ve tüm halkımız için otoritelerin belirlediği tüm tedbirleri hassasiyetle aldık. Faaliyetlerimize aksatmadan devam edebilmek için dönüşümlü çalışmaya başladık. Tesislerimizde hijyen koşullarını en üst seviyeye çıkarttık. Gayretimiz en temel gıda ihtiyaçlarından birini en güvenilir ve kesintisiz şekilde tüketicilere ulaştırmaktır. Çalışma arkadaşlarımız, güvenilir gıda üretmek için üç farklı lokasyondaki un fabrikamızda hijyen kural ve standartlarına en üst seviyede, eksiksiz bir şekilde uyarak tam kapasite üretim yapmaya devam ediyor.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz