Uluslararası Projelerde Bahçeşehir Koleji Farkı

0

Bahçeşehir Koleji 19 Mayıs Kampüsü uluslararası e-Twinning projeleri kapsamında 5. ve 6. sınıf öğrencileriyle Almanca dersinde İtalya ve İsveç’teki okullarla ortak proje çalışması yaptılar.

Almanca Zümre Başkanı Canan Uzun; “Eğitimde dünya markası olma vizyonumuz doğrultusunda topluma değer katacak bireyler yetiştirirken, Almanca’nın ikinci yabancı dil olarak öğretildiği okullarımızda, öğrencilerimizin pandemi sürecinde ihtiyaç duydukları motivasyonu ve özgüveni arttırmak için hem hedef dili kullanmaları hem de farklı kültürlerde bireylerle online da olsa bir araya gelerek iletişim kurarak ortak bir projede yer almaları, ortak bir paydada buluşmaları öğrencilerimizi uzaktan eğitim sürecinde bile kendilerini geliştirme olanağı sağladı” dedi.

ÖĞRENCİLERİMİZ GURURLANDIRDI
Canan Uzun, “Bu bağlamda öğrencilerimizin başka ülkelerdeki yaşıtlarıyla iş birliği içerisinde olmaları bizi gururlandırdı. Proje süresince bizlerden desteğini esirgemeyen Bahçeşehir Koleji Genel Müdür Yardımcısı Sayın Savaş Boyar’a, Okul Müdürümüz Vedit Köksal’a, tüm idarecilerimize, Almanca Zümresine ve emeği geçen tüm arkadaşlarıma, projeye katılan tüm öğrencilerimize teşekkürü bir borç bilirim” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz