Uğur Okulları’nda Samsunspor Rüzgarı

0

Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam ve futbolcular Gökhan Alsan ile Burak Çalık, Samsun Uğur Okulları’nda öğrencilerle söyleşide bir araya geldi.

Uğur Okulları Canik Kampüsü’nde gerçekleşen söyleşiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Uzunlar, Samsun Uğur Okulları Genel Müdürü Davut Numanoğlu, Samsun Uğur Okulları Kurucusu Ender Gür ve Samsun Uğur Okulları Koordinatörü Alican Usta, Yılport Samsunspor teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, futbolcular Gökhan Alsan ile Burak Çalık, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

UYANIK VE YILDIRIM’A TEŞEKKÜR
Söyleşide Ertuğrul Sağlam, Gökhan Alsan ile Burak Çalık, öğrencilerin sorularını cevapladı. Deneyimli teknik adam Sağlam yaptığı konuşmada, “Samsunspor’un yeri bende ayrı. İsmail Uyanık ve Yüksek Yıldırım’a teşekkür ediyorum. Futbolculuk ve teknik direktörlük hayatımda bu kutsal formayı giymek bana nasip oldu. İnşallah Süper Lig’in 6. şampiyonu olacağız” dedi.

ATLETLİ PAYLAŞIMI SORDULAR
Deneyimli kanat oyuncusu Burak Çalık ise, “Burada oldukça samimi bir ortamda bulunmaktan dolayı çok mutluyum. Samsunspor’a gelmemde en büyük etken Ertuğrul Sağlam’dır” dedi. Bir öğrencinin Gökhan Alsan’a Instagram hesabından yaptığı atletli paylaşımları sorması üzerine başarılı orta saha oyuncusu taraftarlardan çok ilgi gördüğünü ve her hafta yapacağını ifade ederek, “Ertuğrul hocayla çalışmak çok önemli” dedi.

GENÇ FUTBOLCULARA UYARI
Samsunspor’un altyapısında forma giyen ve Uğur Okulları’nda eğitim gören öğrenciler hakkında tek tek bilgi alan tecrübeli çalıştırıcı, futbolcu adaylarına disiplin, beslenme ve doğru dinlenme uyarısı yaptı. Öğrencilere hayatından örnekler verip, tecrübelerini paylaşan Sağlam, “Eğitimle spor aynı anda yapılabilmeli. Doğru yolda ve hedefe ilerliyoruz. Başarının anahtarı çok çalışmak.” dedi.

Müzik Öğretmeni Ehsan Reisi, Ertuğrul Sağlam’a 2018 yılında çalıştırdığı Tractor FC takımının atkısını hediye etti. Okulda öğrencilerin yoğun ilgisiyle karşılaşan Sağlam ve futbolcular, fotoğraf çektirip forma imzaladı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz