Üçüncü Şipşak Otoparkta Çıktı

0

Samsun Büyükşehir Belediyesi’nin korona virüsle yoğun bir şekilde mücadele edildiği Mart ayında mülk sahiplerine haber vermeden hayata geçirdiği iddia edilen iki otopark projesinin yankıları sürerken, üçüncüsü de ortaya çıktı.

Samsun Büyükşehir Belediyesi’nin Mart ayında korona virüsle yoğun olarak mücadele edildiği bir dönemde vatandaşlara haber vermeden üçüncü otopark projesinide hayata geçirmek için harekete geçtiği öne sürüldü. Büyükşehir’in Karşıkaya Mahallesi’nde iki adada 18 binayı ilgilendiren otopark projesi, vatandaşlar tarafından yargıya götürülürken, Büyükşehir’in Zafer Mahallesi 2. Sokak ile Letafet Caddesi’nin kesiştiği noktada yapacağı ikinci otopark projesine de vatandaşlar dava açmaya hazırlanıyor.

VATANDAŞLAR İTİRAZ EDECEK
Büyükşehir Belediyesi’nin 19 Mayıs Mahallesi 7765 ada, 8 parselde projelendirildiği üçüncü otopark projesi için vatandaşlara kamulaştırma tebligatı gönderdi. Kamulaştırma bedellerinin düşük olduğu öne sürülürken, vatandaşların otopark projesinden haberi olmadığı iddia edildi. Mülk sahiplerinin ayrıca dava açma hazırlığında olduğu öğrenildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz