Millet İttifakı CHP Havza Belediye Başkan Adayı Mehtap Demiralp Yeşilbaş, Havza’nın Samsun’un ve Karadeniz’in ‘giriş kapısı’ olduğunu belirtti. Ekonomik olarak kalkınmış bir Havza hayal ettiklerini söyleyen Yeşilbaş, “Havza OSB, termal turizm, sağlık turizmi ile birlikte yapacağımız çalışmalarla bunu başaracağımıza inanıyorum” dedi.

CHP’li Mehtap Yeşilbaş, “Havzalılar beni çok seviyor, onlardan biriyim, onları dinliyorum, onlardan biri oluyorum. Kapı kapı geziyoruz, gece gündüz demiyoruz, dertlerini dinliyoruz. Onların sevgisine desteğine çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

BAYANLARA ÖZEL KAHVEHANE

“Göreve geldiğimizde, yıllardır yapılmamış olan kapalı pazar yerini yapacağız” diyen CHP Havza Adayı Yeşilbaş, “Hem köylü vatandaşımıza hem de şehirdeki vatandaşımıza modern bir sebze pazarı yapmak istiyoruz. Aynı zamanda mal pazarımız da var. Onun eksikliklerini tamamlayacağız. Köylerden Salı pazarına gelen kadın vatandaşlarımızın abdest alabileceği, kadınlara özel lavabolarının olduğu bir yer yok. Bu konuda kadınlarımızın yanında olacağız. Pazarcı kadınlarımız sabahın erken saatlerinde pazara geliyorlar ve akşama kadar bekliyorlar. Onlar için belediyemizin altında kadınlarımıza özel kahvehane açacağız” diye konuştu.

ÖNCELİĞİMİZ TURİZM DİYORUZ

Havza’da sağlık turizmini canlandıracaklarını söyleyen Mehtap Yeşilbaş, “İlçemize yapılacak yatırımlarla hamam kültürünü, çevremizdeki ilçeleri de katarak, doğal, tarihi ve kültürel dokuları tanıtarak, buraya gelen yerli ve yabancı turistlere çeşitli desteresyon sunacağız” dedi.

OTOPARK SORUNU KALMAYACAK

CHP Havza Belediye Başkan Adayı Mehtap Demiralp Yeşilbaş, şöyle konuştu; “İlçemizde araç çok park yok. Bunu da acil olarak katlı ya da kapalı otopark yaparak çözeceğiz. Trafik sorununu Havza’da çözeceğiz. Belediyecilik halka hizmet işidir. Artık kapılar açık olacak, gerekirse kapıları sökeceğiz. Çözüm odaklı çalışarak sorunlara çözüm olacağız. Göreve geldiğimizde kadınlarımıza pozitif yarımcılık yapacağız. Kadınlarımızın evde ürettikleri ürünleri belediye olarak satacağız ve kadınlarımız böylelikle ev ekonomisine katkı sağlayacak.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz