TSO: Fırsattan Yararlanın

0

Samsun TSO Salih Murzioğlu, oda üyelerinin ‘gecikme zammı affı’ imkanına olanak sağlayan yapılandırmaya başvuru süresinin 28 Şubat tarihinde dolduğunu ifade ederek, “Fırsattan yararlanın” çağrısında bulundu.

Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, oda üyelerinin 2020 yılı 1. taksit tutarları ile ödenmemiş olan 2019 ve daha önceki yıllara ait yıllık aidat ve munzam aidat anapara borçlarına yönelik yapılandırma olanağı sağladığını hatırlattı.

TAKSİDE BÖLÜNEBİLECEK
Üyelerin gecikme zammı affı imkanından yararlanabilmesine olanak sağlayan kanunun başvuru süresinin 28 Şubat tarihinde sona ereceğini belirten TSO Başkanı Murzioğlu, “Başvurular 28 Şuba’ta kadar odaya bir dilekçe ile ve https://ebelge.tobb.org.tr adresinden ve E-devlet kapısı üzerinden Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği-Kimlik Doğrulama Hizmetleri –TOBB Oda / Borsa Üye Bilgi Sistemi linki kullanılarak yapılmakta. Talep doğrultusunda aidat borç asılları altı takside kadar bölünerek ödenebiliyor. Bu durumda birinci taksitin son ödeme günü 31 Mart olup, kalan beş taksit birer aylık dönemler halinde tahsil edilecek. Taksitlerden herhangi birinin zamanında ödenmemesi halinde yapılandırma iptal edilecek. Toplam anapara borç tutarı odamızdan kredi kartına altı takside bölerek de ödenebilecek” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz