TRT Spor’a ‘Kısa Samsunspor Tarihi’ Kitabı

0

İstanbul Samsunsporlular Derneği Başkanı Ali İhsan Hasanpaşaoğlu, TRT Spor’u ziyaret ederek Spor müdürü Özgür Buzbaş’a ve ekibine “Kısa Samsunspor Tarihi” adlı kitabı hediye etti.

İstanbul Samsunsporlular Derneği kendi kültür yayınlarından “Kısa Samsunspor Tarihi” adlı bir kitap çıkarmıştı. Samsunspor’un 1927’den günümüze dek uzanan tarihini içeren kitap hayli ilgi görmüştü. Dernek yönetim kurulu başkanı Ali İhsan Hasanpaşaoğlu, TRT Spor’u ziyaret ederek spor müdürlerinden Özgür Buzbaş’a “Kısa Samsunspor Tarihi” adlı kitabı ve Samsunsporlu Eğitimciler Platformu Dergisi’ni hediye etti.

“SAMSUNSPOR İÇİN YAPIYORUZ”
Hasanpaşaoğlu, “Pandemi döneminde dernek faaliyetlerini fiziki ortamlarda gerçekleştiremiyoruz. Ancak Samsunspor’u takip etmeyi ve Samsunspor adına yapılabilecek bir takım organizasyonları yapmayı sürdürüyoruz.TFF 1. Lig yayınlarını TRT Spor’un da yapıyor oluşu, takımını takip etmek isteyen pek çok Samsunsporlu gibi bizleri de memnun ediyor.” dedi.

Hasanpaşaoğlu, ayrıca başta bir dönem Samsunspor’da forma giymiş olan TRT Spor yorumcusu Tümer Metin olmak üzere TRT Spor programcılarına hediye kitap takdim etti. TRT Spor’un Samsunlu spor müdürü Özgür Buzbaş’a misafirperverliği için teşekkür etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz