Transferde Beklenti Hücum Bölgesinde

0

Kanal 362, Twitter üzerinden Samsunspor taraftarına yaptığı ankette “Sizce Yılport Samsunspor devre arasında hangi pozisyona “mutlaka” transfer yapmalı?” sorusu yöneltti. Ankette taraftarların yüzde 45.3’ü “Kanat Forvet” transferi yapılmasını istedi. Yüzde 38’i ise santrfor alınmalı dedi. Buna göre toplamda taraftarların 83.3’ü hücum bölgesine takviye istiyor.

GÖZLER TRANSFERE ÇEVRİLDİ
Yılport Samsunspor’da Edwin Gyasi ve Freddy Plumain gibi kenar oyuncularının henüz bekleneni verememesi gözleri devre arasında yapılacak transferlere çevrildi. Başkan Yüksel Yıldırım ve Genel Menajer Mustafa Aztopal’ın “Ertuğrul hocanın raporu doğrultusunda 3 tane transfer yapmayı düşünüyoruz” açıklamalarının ardından Kırmızı-Beyazlı taraftarlar heyecanlı bir bekleyiş içerisine girdi.

YÜZDE 83.3’Ü GOLCÜ İSTİYOR
Samsun’un İnternet Televizyonu Kanal 362, sosyal medya hesabı Twitter üzerinden Samsunspor taraftarına bir anket düzenledi. Ankette, “Sizce Yılport Samsunspor devre arasında hangi pozisyona “mutlaka” transfer yapmalı?” sorusu yöneltildi. Ciddi bir katılımcı sayısına ulaşan ankette taraftarların yüzde 45.3’ü “Kanat Forvet” transferi yapılmasını istedi. Yüzde 38’i ise santrfor alınmalı dedi. Buna göre toplamda taraftarların 83.3’ü hücum bölgesine takviye istiyor.

5 OCAK’TA BAŞLIYOR
Dört şıktan oluşan anketin diğer seçeneklerinde orta saha ile defans yer aldı. Orta saha seçeneğini tıklayan yüzde 15.2, defansa takviye yapılmasını isteyen kesim ise yüzde 1.5 oldu. 5 Ocak tarihinde başlayacak ara transfer döneminde Samsunspor transfer komitesinin nasıl bir yol izleyeceği şimdiden merak ediliyor. Kırmızı-Beyazlılar geçtiğimiz hafta ön libero oyuncusu Brice Dja Djedje ön protokol imzalamıştı.

Kanal 362’nin anketi, güncel ve hızlı paylaşımlarıyla Twitter’da popüler olan “Samsunspor Haber” adlı hesap tarafından da paylaşıldı ve Kırmızı-Beyazlı taraftarlara ulaşması sağlandı.

FUTBOL 55’TE YORUMLANDI
Yapılan anketin sonuçları Kanal 362 ekranlarından yayınlanan Futbol 55 programında gazeteciler Selçuk Kaya ve Ergin Caner Cabbar tarafından yorumlandı. Taraftarlardan gelen yüzlerce yorum canlı yayında okundu. Dün akşam yayınlanan Futbol 55 programının tekrarını izlemek için Kanal 362’nin Facebook sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz