Toyota PROACE CITY Samsun Yollarında

0

Toyota’nın kompakt hafif ticari araç segmentindeki yeni modeli PROACE CITY, Samsun Toyota Plaza Derindere Koçak’ta ilk sahibine kavuştu.

Hem iş hem de tasarımı, teknolojisi ve üstün standart donanımlarıyla özel amaçlar için kullanılabilecek olan PROACE CITY, Türkiye’deki tüm Toyota Plazalarda olduğu gibi Samsun Toyota Plaza Derindere Koçak’ta ilk sahibine kavuştu.

PROACE CITY’nin teslimatında araçlarının anahtarını Toyota Plaza Derindere Koçak satış danışmanı Yasemin Kübra Çakır’dan alan Samsunlu Yunus Akarsu büyük mutluluk yaşarken, PROACE CITY’nin donanım, konfor, teknoloji ve tasarımı karşısında hayranlığını gizleyemedi.

STİLİ ÇOK ETKİLEYİCİ
PROACE CITY’sini teslim alan Yunus Akarsu, bir ticari araçta Toyota kalitesini yaşayacak olmaktan mutluluk duyduğunu belirterek, “PROACE CITY’nin hayran bırakan stili çok etkileyici. İşin yanında tüm ailemle birlikte Toyota kalitesi ve konforunun da tadına varacağız. Toyota’nın tüm dünyada bilinen üstün avantaj ve özellikleri de eklenince ortaya böylesine mükemmel bir ticari araç ortaya çıkmış. Beklentilerimi fazlasıyla karşılayan özelliklere sahip mükemmel bir araca sahip olmak çok prestijli olacak” şeklinde konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz