Topuk Yaylası’ndan Samsunspor’a Davet

0

Yeni sezon hazırlıklarına 20 Temmuz’da başlaması beklenen Yılport Samsunspor’a, Fenerbahçe’ye ait Topuk Yaylası Spor Tesisleri’nden davet geldi.

Gelecek sezon TFF 1. Lig’de mücadele edecek olan Yılport Samsunspor, yeni sezon hazırlıkları öncesi kamp programını değiştirdi. Daha önce kampın birinci etabını Gerede’de de yapacağını açıklayan Samsunspor, bu kampı ikinci etap olarak belirledi ve 4-18 Ağustos tarihleri arasına erteledi. 20 Temmuz’da topbaşı yapması beklenen Kırmızı-Beyazlılar, kampın birinci etabı için ise Fenerbahçe’ye ait Topuk Yaylası Spor Tesisleri’nden davet aldı.

YILDIRIM, SAĞLAM’LA PAYLAŞTI
Önceki gün İstanbul boğazına tekneyle açılarak hem stres atan hem de gelecek sezon adına planlamalar yapan Kırmızı-Beyazlı ekipte, Başkan Yüksel Yıldırım bu daveti Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam’la paylaştı. Durum değerlendirmesi yapan Başkan Yıldırım ve Sağlam, kampın ilk adresini her an Topuk Yaylası olarak değiştirebilir. Kırmızı-Beyazlı kulüpten konuyla ilgili yakın zamanda resmi açıklama gelmesi bekleniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz