TFF’ye ‘Endişemiz Var’ Mesajı

0

Samsun Akademik Odalar Birlikteliği (SAOB) Dönem Koordinatörü İshak Memişoğlu, yaptığı yazılı açıklamada ligin son haftasında oynanacak olan maçlarda TFF’nin gerekli hassasiyeti gösterilmesi gerektiğini ifade etti.

SAOB Dönem Koordinatörü İshak Memişoğlu, yaptığı yazılı açıklamada 1. Lig’de son ve kritik hafta olması sebebi ile federasyona seslendi. Memişoğlu, “Gerek müsabakalarda yaşanılan hakem hataları, gerekse organizasyonlara getirilen kısıtlamaların, her spor kulübü nezdinde eşit şekilde uygulanmadığını Samsun Akademik Odalar Birlikteliği olarak endişe ile izlemekteyiz. Endişelerimizi haklılığı, görüntüler ve futbol otoritelerince ortaya konulan görüşlerle desteklenmektedir” şeklinde konuştu.

EMEK VE ALIN TERİ
Futbol emek ve alın terinin yoğun olduğu bir spor olduğuna dikkat çeken Memişoğlu, “Pardon, affedersiniz, bir daha olmaz” gibi mazeretler, sarf edilen emek ve alın terinin karşılığını veremez. Bu sebeple SAOB olarak gerekli özenin gösterilerek toplumların büyük bir bölümünün gönül verdiği Futbol sporuna gölge düşürülmemesi ve 2020-2021 sezonunun tarihte, şaibelerle anılmaması için gerekli hassasiyetin ve özenin gösterilmesini talep ediyoruz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz