Saadet Partisi Terme Belediye Başkan Adayı Ali Yüksel, israfsız, tasarruf edebilen, harcadığını ve kazandığını şeffaf bir şekilde Terme halkına anlatabilen bir belediye vaad ederken, “Kapılar kapanmayacak. Açık, hesap verebilir ve halkla birlikte yöneteceğiz” dedi.

Saadet Partisi Terme İlçesi Belediye Başkan Adayı Ali Yüksel, 2009’da başlayan ve bugüne kadar devam eden Terme’ye hizmet etmek sevdasından asla vazgeçmediğini söyledi. “Hizmet yolculuğumda Termeli hep yanımda oldu” diyen Yüksel, “2014’de ikinci parti olduk. Terme’de güzel yansıması oldu ki; bir adım daha ileri gitmek için sinerji oluştu” dedi.

TERME’DE POTANSİYEL VAR

Terme’nin arzu edilen noktada olmadığına dikkat çeken SP’li Yüksel, “72 bin nüfus var ama Terme emekli kenti. Genç nesil kentten ayrılıyor. Terme’de potansiyel var. Bitki örtüsü, coğrafyası, sahili. Öncelikle Terme’ye yatırımcı gelecek. Gideceğiz anlatacağız, para gelecek bu kente. Bunun bir çok imkan, fırsat var ama maalesef değerlendirilmemiş” dedi.

“Yazın festivaller ve Terme Tanıtım Günleri yapacağız” diyen Ali Yüksel, şöyle konuştu; “Tanıtım olmazsa olmazımız. Ünlü, yerel sanatçılar, gutbetçiler bu kente gelecek. Bunu sadece tek noktada da yapmayacağız. Geniş kapsamlı olacak, her yerde olacak. Termeli memleketinde toplanacak.”

BU MAKAMLAR EMANET

3 bin ila 5 bin arasında istihdam sahasını kente kazandıracaklarını vurgulayan Saadet Partili Aday Yüksel, sözlerine şöyle devam etti; “Gençler bahçesinde üretecek. Sosyal, kültürel, tiyatro, sinema gibi etkinlikler olacak. Genç buradan gitmeyecek. Sahilimiz, Karadeniz’de bir numara. Ama yetmiyor. Irmakla deniz birleşecek. Sahili düzenleyeceğiz. Terme doğudan, batıdan, güneyden açılacak. Termeli’nin takdirini kazanacağız. İş memnuniyeti şart. Bu makamlar emanet. Halka her ay hesap vereceğiz. Halk Meclisi sayesinde vatandaşın ayağına gideceğiz. Projeler halka sunulacak, onayı alınacak. Farklı bir beş yıl olacak. Bu kentte daha fazla imkan varmış bu görülecek. 23 yıllık belediyeciğim. İşi yapabilme kapasitesine, azme, inanca sahibim. Terme kararını verdi. İsrafsız, tasaruuf edebilen, kazanan, harcamasını bilen bir belediye vaad ediyorum.”

“Bu seçimde paralomız gençlik” diyen Ali Yüksel, “Tüm yapılan projeler gençlik üzerine dönecek. Çünkü gençlik gelecektir. Termespor başta olmak üzere tüm amatör spor kulüplerine destek olacağız” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz