Terme’ye CHP’den Hayır Çarşısı

0

CHP Samsun İl Başkanlığı’nın sosyal sorumluluk projesi kapsamında 17 ilçede başlattığı Hayır Çarşısı’nın 3’ncüsünü Terme’de büyük bir coşku ve yoğun kalabalık içinde açtı. Açılışta siyasi parti başkanlarının birlikteliği takdir topladı.

Açılışa CHP Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu, İl Başkanı Fatih Türkel, İl Kadın Kolları Başkanı Nazan Güneysu, CHP İlçe Başkanı İbrahim Yavuz, AK Parti İlçe Başkanı İbrahim Ar, Saadet Partisi İlçe Başkanı Serdar Kömpe, Terme Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı Ahmet Ekmekçi, il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, CHP Terme Belediye Meclis Üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

Terme Cuma Pazarı Kamburlar Apartmanın altında açılan Derman Çarşısı’nda giyim eşyaları ihtiyaç sahibi vatandaşlara ücretsiz olarak sunulacak.

İl Başkanı Fatih Türkel, “CHP Samsun ailesi olarak ülkemizin içinden geçtiği bu zor günlerde vatandaşımızın yanında olmaya devam ediyoruz. Başta İl Örgütü olmak üzere 17 ilçe örgütümüzle birlikte yaşanan bu pandemi sürecinde adeta seferberlik ilan ettik. Birlik beraberlik ve dayanışma hukukunun 17 ilçemizde çoban ateşleri gibi yakmaya devam ediyoruz. Bugün burada iktidar partisi temsilcileri ve muhalefet partisi temsilcileri ile yapılan iyi şeylerde, iyilikte buluşmanın güzel bir örneğini Terme’de sergilemiş bulunmaktayız. Bu güzel tablonun Samsun’a ve ülkemize örnek olmasını diliyor, herkesin dostça, kardeşçe, eşitlik ve mutluluk içerisinde bir ülkede yaşaması temennisiyle Hayır Çarşı’mızın ilçemize hayırlar getirmesini diliyorum” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz