Terme Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Kılıç, SKM açılışını coşkulu kalabalık eşliğinde gerçekleştirdi. Kılıç, 5 yılda 55 proje sözü verdi.

Samsun Terme’de Cumhur İttifakı’nın adayı Ali Kılıç, AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi’nin (SKM) açılışında önemli açıklamalarda bulundu. Kılıç, Terme için 5 yılda 55 projenin sözünü verdi.

SKM AÇILIŞINDA GÖVDE GÖSTERİSİ

AK Parti Terme SKM, Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Cumhur İttifakı Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu, MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, Terme Belediye Başkanı Şenol Kul’un katılımıyla açıldı.

HER MAHALLEYE ÖZEL PROJELER

Açılışta konuşan Kılıç, “Terme’nin 82 mahallesi zaten bir projedir. Her mahallenin kendine has problemleri ve öncelikli çözülmesi gereken sıkıntıları var. Bütün bunlardan hareketle bana ‘Projeleriniz nedir?’ diye soranlara Terme’nin zaten 82 projesi var diyorum. Benim için her mahalle yeni bir projedir. Evinde, sokağında, mahallesinde mutlu edemediğiniz hiç kimseye gerçek hizmeti ulaştıramamışsınızdır demektir. Sizler için, Terme’miz için ‘5 yılda 55 proje ‘ ana başlığı altında kısa, orta ve uzun vadede yapmayı planladığımız projelerimiz var” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz