Terme’nin Ulaşım Ağı Genişliyor

0

Terme Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, yol yapım çalışmalarını merkez ve kırsal mahalle ayrımı yapmadan sürdürüyor.

Vatandaşların yaşam standartlarını artırıp, yazın tozdan kışın da çamurdan kurtarmak isteyen Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, iyi giden kış şartları nedeniyle yol çalışmalarına yeniden hız verdi.

Ekipler, Bazlamaç ve Kocaman yollarını tamamlayarak, Oğuzlu ve Çamlıca Mahalleleri’nde yeni beton yol çalışmalarına başladı. Ayrıca şehir merkezinde parke yol çalışmaları sürüyor.

KIRSAL MERKEZ AYRIMI YOK
Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, “Merkez ve kırsal ayrımı yapmadan çalışıyoruz. Vatandaşlarımızın daha iyi koşullarda yaşamlarını sürdürebilmeleri adına ne gerekiyorsa bir bir yapacağız” dedi.

AŞKLA HİZMET EDİYORUZ
2020 yılında 100 kilometrelik yol ağını yenilediklerini vurgulayan Başkan Kılıç, “Yapılan planlama dahilinde tüm ihtiyaçları karşılamaya çalışıyoruz. İlçe merkezimizde yeni açılan bulvarla birlikte yeni imar yolları açma çalışmalarımız giderek artacak ve hızlanacak. Yolumuz uzun yükümüz ağır ancak ekip arkadaşlarımızla birlikte hemşehrilerimize hizmet aşkımız tam” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz