Terme’de Vefa Ekibi Görevde

0

Samsun’un Terme İlçesi’nde corona virüs tedbirleri kapsamında evlerinde kalan 65 yaş ve üstü ile kronik hastalığı olan vatandaşların talepleri Terme Kaymakamlığı öncülüğünde Vefa Destek Grubu ve Terme Belediyesi ekipleri tarafından gideriliyor.

Corona virüs tedbirleri kapsamında Terme Belediyesi ekipleri tarafından ilçe genelinde dezenfekte işlemleri devam ediyor. Ekipler, ‘Siz sağlığınız için evde kalın, Terme Belediyesi sizin için her yerde’ mesajını vererek vatandaşları evlerinde kalmaya davet etti.

BAŞKAN KILIÇ’TAN ÇAĞRI
Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, “Devletimizin titizlikle yürüttüğü bu süreci bizler de sonuna kadar destekliyoruz. Vatandaşlarımızdan tek talebimiz bu süreçte biraz daha konuya duyarlı olmaları ve evde kalmaları. Biz görevimizin başındayız. Belediye olarak 65 yaş ve üstü vatandaşlarımızı, kronik rahatsızlığı olan vatandaşlarımızın genel ihtiyaçlarını karşılamak için ekiplerimizi seferber ettik. Yeter ki sizler evinizde kalın, biz ayağınıza geliriz. Sağlık Bakanımızın da söylediği gibi, sizden alacağımız öğütlere ihtiyacımız var, lütfen dışarı çıkmayın” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz