Terme’de Sen Çok Yaşa Öğretmenim Klibi

0

Terme Belediyesi’nin 24 Kasım Öğretmenler Günü’ne özel yayınladığı duygusal klipte, pandemi döneminde uygulanan uzaktan eğitime, bu dönemde büyük görev üstlenen öğretmenlere ve ailelere değinildi.

Terme Belediyesi, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nünde öğretmenlere duygusal bir klip ile sürpriz yaptı. Sosyal medya üzerinden yayınlanan klibin çekimleri, ilçeye bağlı Bafracalı Köyü’nde birleştirilmiş sınıf olarak faaliyet gösteren ilkokulda yapıldı.

Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç da İlkokul öğretmeni Berguzar Kalkan ile birlikte klipte bir araya gelerek, “Sen çok yaşa öğretmenim” dedi.

ANLAMLI BİR HEDİYE OLDU
Öğretmenlere böyle bir hediye vermek istediklerini ifade eden Başkan Kılıç, “Büyük fedakârlık ve özveri göstererek, geleceğimizin teminatı olan sevgili yavrularımızı yetiştiren, vatan ve millet sevgisini öğreten, çağın gerektirdiği bilgi düzeyine ulaştıran öğretmenlerimize armağan edilen bu anlamlı günü idrak etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Biz de belediye olarak öğretmenlerimize böyle bir klip hazırlayarak, onların yanında olduğumuzu hatırlatmak istedik. Pandemi sürecinde uzaktan eğitim için büyük gayret gösteren öğretmenlerimize böyle teşekkür etmek istedik” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz