Terme’de Ekiplerin Yoğun Kar Mesaisi

0

Terme Belediyesi ekipleri, kar yağışının başladığı ilk saatten itibaren kesintisiz karla mücadele çalışmalarını sürdürüyor. Ekipler, vatandaşların sorun yaşamaması için gece boyunca yol açma ve tuzlama çalışması yaptı.

Günün ilk ışıkları ile yollarda ve kaldırımlarda küreme çalışmalarına başlayan ekipler, yüksek kesimlerde yoğunlaşan kar yağışına karşı çalışmalarını hızlandırarak, kapalı mahalle yolu bırakmadı.

Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, “82 mahallede 27 araç ve 100 personelimizle karla ve buzlanmayla mücadele çalışmalarına devam edeceğiz. Terme’nin her sokağında, her mahallesinde kar yağışı sona erene kadar çalışmalarımız devam edecek. Hiçbir vatandaşımızı mağdur etmeyeceğiz” dedi.

SOSYAL BELEDİYECİLİK DE DURMUYOR
Başkan Kılıç, “Zor durumdaki tüm vatandaşlarımızın her anlamda yanındayız. Aç ve açıkta kimseyi bırakmayacağız. 3 adet sosyal vefa destek aracımız her an sahada. Ayrıca sokak hayvanlarımız için 2 adet besleme ve nakil aracımız sabah-akşam besleme yapmaya devam ediyor. Minik dostlarımızı da hiçbir zaman unutmuyoruz. Vatandaşlarımızdan da ricamız onların da sessiz dostlarımızı unutmayarak, kapılarının önüne bir kap mama ve su koymaya devam etmeleri” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz