Terme’de Düğünlere Kkorona Denetimi

0

Samsun’un Terme İlçesi’nde İçişler Bakanlığı’nın Covid-19 vakalarını önlemek için yayınladığı genelge çerçevesinde düğün salonlarında denetim yapıldı

Terme Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, İlçe Emniyet, Jandarma, Sağlık ve Tarım Müdürlükleri’ne bağlı ekiplerle birlikte korona virüsü tedbirleri kapsamında düğün salonları denetledi.

Uygulamada, maske, fiziki mesafe, masa düzeni ve mesafeleri, masalarda el dezenfektanı bulundurma, hijyen kuralları, organizasyona katılan misafirlerin salon girişinde ateş ölçümü gibi tedbirler yerinde kontrol edildi.

TEDBİRLERE VE KURALLARA UYALIM
Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, “Düğünler korona virüsle mücadelede en hassasiyet göstermemiz gereken etkinliklerdir. Farklı bölgelerden bir araya gelen insanlar düğünlerde bir arada bulunmaktadır. Mutluluğumuzu hüzne dönüştürmemek üzere lütfen tedbirimizi alalım. Salgın hastalıkla mücadele için önemli olan maske takmak, sosyal mesafeyi korumak ve temizlik hususlarına mutlaka riayet edelim. Salgın tehlikesi geçmiş değil, rehavete kapılmadan tedbirimizi alalım” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz