Terme’de Başkan Bildiriyor Ekipler Çalışıyor

0

Terme Belediyesi Halk Günü’nde vatandaşlardan gelen talepleri dinleyen Başkan Ali Kılıç, sorunların çözümü için ekipleri yönlendiriyor. Uygulama vatandaşlardan tam not alıyor.

Samsun’un Terme İlçesi’nde ulaşımı engelleyen ve altyapı çalışmaları sonucu bozulan yollarda parke taş tamiratı, yol ve kaldırım yenileme çalışmaları devam ediyor.

Terme Belediyesi’ne bağlı Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçenin her noktasında çalışmalarını tüm hızıyla sürdürürken, Belediye Başkanı Ali Kılıç da ‘Halk Günü’ yaparak vatandaşlardan gelen talepleri not alıyor ve ilgili birimlere iletiyor.

EKİPLER SAHADA ÇALIŞIYOR
Çay Mahallesi 183, 184 ve 186. Sokak’ta imar yolu açılması ve Yeni Köprü önü bağlantı yolunun yapımı devam ederken, Yenidoğan Mahallesi Sultan Selim Sokak, Yenidoğan Mahallesi 601. Sokak ve Fenk Mahallesi Pazar alçağı parke tamiratları gerçekleşti, Otogar kavşağı yağmur kanalı onarıldı.

GELENEKSEL HALK GÜNÜ
Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, “Şehir içinde ulaşımı engelleyen, altyapı çalışmaları sonucu bozulan yollarda parke taş tamiratı, yol ve kaldırım yenileme çalışmalarımız devam ediyor. Haftanın ilk iş gününe her zaman olduğu gibi hemşehrilerimizin talep ve önerilerini dinleyerek başladık. Hemşehrilerimizle birlikte olmak bizim en büyük gücümüz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz