SP Terme Belediye Başkan Adayı Yüksel, ilçenin bütün sorunlarını çözecek projeleri hazırladıklarını belirterek, “Çare var diyoruz. Terme’nin bütün sorunlarını 5 yılda çözeceğiz” dedi.

Saadet Partisi(SP) Terme Belediye Başkan Adayı Avukat Ali Yüksel, gönüllere dokunmaya devam ediyor. 7 den 77’ye herkesin sevgisini güvenini kazanan Ali Yüksel, Terme’nin sorunlarını 5 yılda çözeceklerini söyledi.

GENÇLER İÇİN ÖZEL PROJELER

Terme için vizyon projeleri hazırladıklarını belirten Yüksel, “Siyasi kirliliğe rağmen, temiz siyaset, samimiyet ve sevgimizle projelerimizi ortaya koyarak 31 Mart seçimleri için tüm gayretimizle çalışıyoruz. Hedefimize gençliği koyduk. İşsizliğe, yoksulluğa, sosyal yaşama, modern ve kalkınmış bir Terme için ‘Çare Var’ diyerek yola çıktık” dedi.

GÖNÜLLERE DOKUNUYORUZ

Yüksel şöyle devam etti; ” Her geçen gün söylemlerimiz gönüllerde yer buldu, özlenen bir Terme umudu doğdu.İnşallah 31 Mart akşamı halkımız bize mührü verdiğinde kaybeden hiç kimse olmayacak. Hiç bir kimsenin görüşüne duruşuna bakmadan ayrım yapmadan adil bir yönetim anlayışı ile çalışmaya başlayacağız. Çocuklarımızın, genç, yaşlı, kadın erkek herkesin yüzü gülecek, 55 projemizi hayata geçireceğiz. Terme sevdamızın hizmete dönmesi için tüm kardeşlerimin desteğini bekliyorum” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz