Tekkeköy’de Yol Sorunu Çözülüyor

0

Samsun’un Tekkeköy İlçesi Kirazlık Mahalllesi 1504 Sokak üzerinde esnafların ve firmaların yaşadığı yol sorunu çözülüyor. Firmaların talebi üzerine Belediye Başkanı Hasan Togar’ın talimatı ile belediye ekipleri, bölgede 2,5 km’lik beton yol çalışmasına başladı.

Başkan Hasan Togar ve AK Parti Tekkeköy İlçe Başkanı Hayri Ağırlar çalışmaları yerinde inceledi. Togar, “İlçemizin, şehrimizin ve ülkemizin ekonomisine üretimleriyle istihdamlarıyla katkı sağlayan binlerce iş yerimizin bulunduğu Örnek, İlkadım ve 19 Mayıs Sanayi Sitelerimizde devam eden beton yol çalışmalarımızı İlçe Başkanımız Hayri Ağırlar ile birlikte yerinde inceledik. Her şey daha güzel bir Tekkeköy için” dedi.

ASİL GIDA’DAN TOGAR’A TEŞEKKÜR
Başkan Hasan Togar ve AK Partili Başkan Ağırlar, devam eden beton yol çalışmaları incelemesinde Asil Gıda Genel Müdürü Mehmet Hilmi Yetim’i işyerinde ziyaret etti. Başkan Togar, misafirperverliği ve hoş sohbetlerinden dolayı Genel Müdür Yetim’e teşekkür etti.

Genel Müdür Hilmi Yetim de, esnaf ve firmaların taleplerine kayıtsız kalmayan ve yol sorununu çözen Başkan Hasan Togar’a teşekkürlerini iletti. Başkan Togar ve Asil Gıda Genel Müdürü Mehmet Hilmi Yetim, günün anısına fotoğraf çektirdi. Togar, o anları sosyal medya hesabından paylaştı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz