Tekkeköy’de Yol Seferberliği

0

Samsun Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ve birim müdürlerinin katılımıyla gerçekleştirdikleri toplantıda, ilçede devam eden ve planlanan çalışmalar hakkında bilgi paylaşımında bulundu.

HEYET SAHAYA ÇIKTI
Toplantı sonrası sahaya çıkan heyet, ana grup yollarda ve kırsal mahallelerde devam eden beton yol çalışmalarını inceledi. Kutlukent ve ilçe merkezini birbirine bağlayacak olan 23 Nisan Bulvarı, 2 belde ile 24 mahallenin faal bir şekilde kullandığı Büyüklü Bulvar yolunda inceleme yapan Başkan Demir ve Togar, 20 metre genişliğindeki 3,5 kilometrelik yeni bulvar yolunun ilçenin gelişimine, farklı alanlara doğru yerleşim merkezlerinin büyüyeceğine dikkat çekti.

KIRSALDAKİ YOL SORUNUNU ÇÖZÜYORUZ
Başkan Mustafa Demir’le gerçekleşen toplantıda ilçenin çehresini değiştirecek, gelişimine katkı sağlayacak, yeni proje kararları aldıklarını kaydeden Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, “İlçe merkezi ile Kutlukent Mahallesi’ni birbirine bağlayacak olan ana grup yol çalışması yerinde inceledik. Aynı zamanda özellikle kırsal mahallelerimizin yol ihtiyacını gidermek üzere genişletme, zemin sıkılaştırma ve alt yapı çalışmalarını kapsayan beton yol çalışmalarına başladı” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz