Tekkeköy’de Eskisini Yık, Yenisini Yap

0

Tekkeköy Belediyesi, fiziki şartları yerinde olmayan evlerde barınmak zorunda kalan ihtiyaç sahibi aileler için yeni evler inşa ediyor. Başkan Hasan Togar, “Ailelerimizi sıcacık yuvalarına kavuşturmak için gün sayıyoruz” dedi.

Samsun’un Tekkeköy İlçesi’nde fiziki şartlarıyla nedeniyle barınılması imkansız evler yıkılarak yerine yenisi inşa ediliyor. İhtiyaç sahibi iki aileye kol kanat geren Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, hayırseverlerin destekleriyle iki aileyi de en yakın zamanda sıcak yuvalarına kavuşturacaklarını söyledi.

İnşaat çalışmalarını inceleyen Başkan Hasan Togar, Tekkeköy ailesi olarak kentte yaşayan her bir ferdi düşündüklerini ve ihtiyaç sahibi vatandaşlara kol kanat germeye devam ettiklerini belirtti.

3 ÇOCUKLU AİLEYE SICAK YUVA
Hasan Togar, “Başköy Mahallesi’nde üç çocuğuyla birlikte olumsuz fiziki şartlarda hayatlarını idame ettirmeye çalışan bir ailemiz için, yine Yeniköy Mahallesi’nde çıkan yangında evleri yanan aile için başlatılan yeni ev inşaatlarını inceledik. Hızla devam eden inşaat çalışmalarının ardından en kısa sürede ailelerimizi daha yeni sıcacık yuvalarına kavuşturmuş olacağız” dedi.

Yeniköy Mahallesi’nde çıkan yangında evleri yanan aileyi ziyaret eden Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, “Ailemizi sıcacık yuvalarına kavuşturarak, bir nebze olsun yaralarını sarmış olacağız” dedi.

Başköy Mahallesi’nde üç çocuğuyla birlikte olumsuz fiziki şartlarda hayatlarını idame ettirmeye çalışan ihtiyaç sahibi aile için yeni ev inşaatı başladı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz