Tekkeköy’de Doğalgaz Atağı

0

Samsun’un Tekkeköy İlçesi’nde 35 km’lik imara açılan yeni yolun çevresinde ve birçok mahalleye doğalgaz alt yapısını inşa etmek için Tekkeköy Belediyesi ve SAMGAZ yetkilileri bir araya geldi.

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar ve SAMGAZ Genel Müdürü Yılmaz Kolsan, yol haritasını belirlemek üzere fikir alışverişinde bulunarak, çalışmaların bir an önce başlatılması için tüm resmi işlemleri tamamlayarak, sözleşmeyi imzaladı.

Başkan Hasan Togar, “Tekkeköy’ün dört bir yanının doğalgazın konfor ve avantajlarından yararlanabilmesi için programlarımız ve projelerimiz doğrultusunda yürüteceğimiz çalışmaları gözden geçirerek, önümüz süreçteki yol haritamızı belirledik” dedi.

DOĞALGAZA KAVUŞACAK
2020 yılında yaklaşık 35 km’lik imarlı yol açtıklarını belirten Togar, şöyle konuştu; “Bu 35 km’lik yeni açılan imar yollarımızla birlikte diğer imarlı yollarımızın çevresinin doğalgazla buluşması, yine birçok mahallemizin de doğalgaza kavuşması noktasında gerekli çalışmaların bir an önce başlatılması için hem SAMGAZ hem de belediye ekiplerimizce koordineli olarak çalışacağız. Gerekli tüm resmi işlemlerimizi tamamladık.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz