Tekkeköy’de Coronavirüse Karşı Teyakkuzda

0

Dünyanın neredeyse tamamını etkisi altına alan coronavirüsünün Türkiye’de görülmesi üzerine dezenfekte çalışmaları daha da önem kazandı.

Tekkeköy Belediyesi’ne bağlı ekipler ilçenin tamamındaki okullar, camiler, mescitler, tesisler, kamu kurumları, parklar, çocuk oyun alanları, belediye hizmet binaları, konaklar, kompleksler ve tüm ortak kullanım alanlarını tepeden tırnağa dezenfekte edip temizliyor.

Ayrıca mesai kavramı gözetmeksizin emek harcayan ekipler ilçedeki tüm işyerleri ve ticarethanelere teker teker girerek ayrıntılı olarak ilaçlayıp dezenfekte etti.

TEDBİR KULLARDAN TAKDİR ALLAH’TAN
Tekkeköy’ün her yerinde dezenfekte çalışmalarına hız kesmeden devam edeceklerini ifade eden Belediye Başkanı Hasan Togar, “Dünyada hızlı bir şekilde yayılan ve Türkiye’de de görülen coronavirüsü ile mücadele için bizde yerelde ilk andan itibaren dezenfekte ve sterilizasyon çalışmalarımıza başladık. Belediyemizin bütün birimleri ve personel ile topyekün çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Ülke olarak tepeden tırnağa herkes elinden geleni yaparak bugüne kadar etkin ve başarılı bir mücadele verdik. Birlik beraberlik içerisinde bu süreci, inşallah birlikte atlatacağız. Yayınlanan, ilan edilen kurallara herkes mutlaka uymalı ve tedbiri elden bırakmamalı. Bakanlıklarımızın, kurumlarımız yayınladığı tedbirlere uyarılara harfiyen uymalıyız. Ayrıca toplu alanlardan uzak durmalı ve gönül selamı ile selamlaşmaya dikkat etmeliyiz. Rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz