Tekkeköy Gelemen MTAL Eğitime Hazırlanıyor

0

Rahmetli iş insanı Cemal Amca’nın öncülüğünde inşaatına başlanan Gelemen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, eğitime kapılarını açmaya hazırlanıyor. Başkan Hasan Togar, “Cemal Amca’mız, öğrencilerin hayır dualarıyla anılacak” dedi.

Samsun’un Tekkeköy İlçesi’nde rahmetli iş insanı Cemal Yeşilyurt’un öncülüğünde başlatılan Gelemen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin inşaatı devam ediyor. Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, okul inşaatını gezerek, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Yeşilyurt ailesine teşekkür eden Başkan Togar, rahmetli Cemal amcayı vefayla andıklarını söyledi.

CEMAL AMCA’YA NASİP OLMADI
Hasan Togar, “16 derslik, üç klinik laboratuvardan oluşan ve her türlü bilimsel, teknolojik ve laboratuvar alt yapısıyla inşa edilen Gelemen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi şehrimize kazandırıyoruz. Benzeri olmayan örnek okulun açılışını görmek nasip rahmetli Cemal amcamıza nasip olmadı” dedi.

HAYIR DUALARI ALACAK
Okul inşaatında son rötuşlar ve peyzaj çalışmalarının kaldığını belirten Başkan Togar, “İnanıyorum ki bu okulda yetişen genç nesiller, Cemal amcaya hayır duası edecektir. O’nun evlatları, kardeşleri ve ailesi de gelenek haline getirdikleri eğitim ve sosyal projelere, yatırımlarına devam ettirecekler” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz