Tekkeköy Çay Mahallesi’ne Doğalgaz Müjdesi

0

Tekkeköy’ün geniş yerleşim alanına sahip Çay Mahallesi’nde başlayan alt yapı çalışmaları devam ediyor. Başkan Hasan Togar, mahalle sakinlerinin yıllardır beklediği doğalgaz çalışmalarının hafta başında başlayacağını müjdeledi.

Samsun’un Tekkeköy İlçesi’nin geniş yerleşim alanına sahip Çay Mahallesi’nde başlayan değişim hızla devam ediyor. Doğalgaz alt yapı çalışmalarının başladığı mahallede konforlu ulaşım yolları, parklar, sağlık ve cami alanları yakın zamanda vatandaşların hizmetine açılması planlanıyor.

ÖRNEK BİR MAHALLE OLACAK
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Çay Mahallesi’nde devam eden çalışmalarını yerinde inceleyerek, bilgi aldı. İlçenin en büyük ikinci mahallesi olan Çay Mahallesi’nin imarının tamamlanması, inşaat ve kat haklarının yenilenmesinin yanı sıra 276 ailenin de yeni yaşam alanı olan TOKİ konutlarıyla yeni bir yaşam merkezi olduğunu kaydeden Başkan Togar, “Yeni parkların, sağlık ve cami alanlarının ayrıldığı, önümüzdeki süreçte hepsinin insanlarımızın kullanımına sunulacağı örnek bir mahalle daha ortaya çıkıyor” dedi.

Çay Mahallesi’nin en büyük özlemi olan doğalgaz çalışmalarının da pazartesi günü itibarıyla başlayacağını müjdeleyen Başkan Hasan Togar, “Böylelikle mahalle sakinlerimizin en çok talepte bulundukları doğal gaz sorununu da yoğun çalışmalarımızın ardından artık kökünden çözmüş bulunuyoruz” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz